חיתולים למבוגרים

בחירת טיפול זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול בבריחת שתן!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כבוד האדם שהגיע לגיל השלישי מקבל תפנית משמעותית. המבט המתנשא ששולח מלצר למבוגר שמתקשה לקרוא את התפריט, חיתולים למבוגריםחוסר היכולת לבצע משימות פשוטות שפעם בוצעו בקלות, והשחיקה העדינה של העצמאות. הקצב מואט, יש צורך בנטילת תרופות יותר מבעבר, ובמיוחד מתעורר הצורך בשימוש בחיתולים.

כשאדם בגיל השלישי מתחיל לאבד את השליטה על שלפוחית השתן, הדבר הראשון אותו הוא עושה, הוא לחפש את מוצרי הספיגה המתאימים, שכן, כל אירוע חברתי, וכל נסיעה ארוכה ברכב או בטיסה, יכולים להפוך לאסון פוטנציאלי. בעת בחירת חיתולים למבוגרים, חשוב לבחור את המוצר המתאים מבחינת סגנון, התאמה לגוף, ונוחות מרבית, על מנת לחיות ולתפקד בצורה האופטימאלית ביותר.

מרכיב הנוחות

בעוד שאדם מבוגר לעולם לא ירגיש בנוח בעת שימוש בחיתולים, קיימים לבחירתו מספר קריטריונים למדד הנוחות. התאמת החיתול, סוג הבד, כושר הספיגה, אפס גירודים, נוחות להופעה בציבור, והאם ניתן לא להרגיש את החיתול.

החיתולים למבוגרים מעוצבים כך שהם מצוידים בגומי בצידם. יש להם גם את היתרון של גמישות אלסטית, כך שגם אם הם מעט גדולים או קטנים יותר מהמידות המבוקשות, עדיין יהיו נוחים לשימוש.

הפדים מהווים לעיתים קרובות את הבחירה הפופולארית, בזכות נוחותם ויכולתם הגמישה לסיוע ושמירה בעת בריחת שתן. אדם בגיל השלישי שמשתמש בהם, לא צריך להיות מודאג, בעת שהייתו בחוץ, בנוגע למיקומם של השירותים הציבוריים הקרובים.

ניסוי גדלים וסוגים

חיתולים למבוגרים מגיעים בצורות וגדלים שונים. יש לנסות את הסוגים השונים על מנת לבדוק מה עובד הכי טוב. אנשים מסוימים מוצאים את הפדים, שעובדים כמו תחבושות היגייניות, אך סופגים כמות גדולה יותר של נוזלים, כמתאימים להם יותר מסוגים אחרים של חיתולים.

קיימים חיתולים למבוגרים בעלי צידי רצועה גמישים, בעלי כפתורים, שמחזיקים את ההגנה בצורה יציבה, וחיתולים אחרים מעוצבים כמו חיתולים לתינוקות, עם רצועות דביקות בצדדים. חשוב, אם כן, שהמבוגר הזקוק לחיתולים ימצא את הסוג שמתאים לצרכים הספציפיים שלו, תוך שהוא בוחן את המרכיב החשוב ביותר בחיתולים למבוגרים – ספיגה מקסימאלית.

עמידות

אדם בגיל השלישי מבקש לסמוך על החיתול בו בחר, שיבצע את תפקידו באחסון דליפת שלפוחית השתן. לפיכך, חשוב שחיתול למבוגרים עדיין יהיה לביש גם לאחר שהתלכלך. אי אפשר להביא חיתול נוסף לאירוע רשמי, לכן בעת בחירת החיתול, יש לברר תחילה את מידת עמידותו.

סוגי החיתולים למבוגרים

בין שפע מגוון סוגי החיתולים הקיימים למבוגרים, ניתן למצוא את הסוגים הבאים:

  • סופגן – חיתול המיועד למבוגרים הסובלים מהרטבה. הם עשויים מחומרים טבעיים ועטופים במטלית נייר. בד בלתי ארוג מכסה אותם ומאפשר ספיגת נוזלים מהירה.
  • פדים – לפדים הגנות צד רכות המונעות נזילות, והם מתאימים למבוגרים בעלי הרטבה קלה, ובמיוחד במקרים של דליפת שתן אצל נשים אשר סובלות מהתרופפות שרירי רצפת האגן. הפדים יפים להגנה במקרים של בריחת שתן. יש להם מרכז ספיגה הקולט במהירות את הנוזלים, מונע ריחות, ומותיר את המבוגר בתחושת יובש, היות והם נוחים ומתאימים לגוף באופן מושלם. בעזרת הפדים, ניתן להמשיך באורח חיים רגיל, בביטחון מלא ועם נוחות מקסימאלית.
  • תחבושת מקופלתתחבושת היגיינית בעלת כושר ספיגה משופר, המעניקה הרגשת בטחון ונוחות. היא עשויה משכבת מגן אטומה הנמצאת בתחתית התחבושת ומונעת נזילות. לתחבושת קצוות מעוגלים המותאמים למבנה הגוף, והיא בעלת שלושה פסי הדבקה המייצבים אותה. כל תחבושת מגיעה כשהיא מקופלת וארוזה באופן אישי והיגייני. ניתן להטמינה בתיק או בארנק לשם שימוש בעת הצורך.
חיתולים למבוגרים

אז מה היה לנו בכתבה:

רינת בר-לב

רינת בר-לב

מומחית לטיפול בבריחת שתן למבוגרים, מתבגרים וילדים. רינת עם נסיון רב בהתמודדות עם בעיות שליטה על הסוגרים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב